Skambinkite:

+370 5 204 3315

Kontaktai

Tel.: +370 5 204 3315
El.p.: info@multitrans.lt
Adresas: Metalo g. 2, LT-02190 Vilnius

UAB Multitrans Logistics

Įmonės kodas 302665261
PVM mokėtojo kodas LT100006366411
Adresas Metalo g. 2, LT-02190 Vilnius
Atsiskaitomoji sąskaita: LT117044060007726047
SEB bankas

Darbo laikas

I - V 08:00 - 17:00
VI - VII Nedirbame

Vadybininkai

Transporto vadybininkė

Beata Veselienė

Dalinių ir pilnų krovinių gabenimas iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos.

Mob.: +370 655 48 407
Email: beata@multitrans.lt
Skype: beatushkaaa

Transporto vadybininkė

Aida Kuprienė

Dalinių krovinių gabenimas iš Olandijos, Belgijos

Mob.: +370 655 48 550
Email: aida@multitrans.lt
Skype: aidoske3

Transporto vadybininkas

Tomas Mitalas

Dalinių ir pilnų krovinių gabenimas iš Anglijos, Airijos, centrines Europos

Mob.: +370 655 48 478
Email: tomas@multitrans.lt
Skype: tmitalas_multitrans

Transporto vadybininkas

Donatas Vauras

Dalinių ir pilnų krovinių gabenimas iš centrines Europos

Mob.: +370 655 48 390
Email: donatas@multitrans.lt
Skype: donatas_101

Transporto vadybininkė

Dovilė Vinik

Dalinių ir pilnų krovinių gabenimas iš / į : Lenkija, Čekija, Estija, Latvija, Rusija.

Mob.: +370 699 48 024
Email: dovile@multitrans.lt
Skype: dovile_56

Personalas

Direktorė

Dalia Korsakienė

Mob: +370 655 48 470
Email: dalia@multitrans.lt
Skype: dalia_dkgroup

Buhalterė

Judita Zabulionienė

Tel: +370 655 48 380
Email: bookkeeping@multitrans.lt



Administratorė

Silvija Ridlauskaitė

Mob.: +370 688 08 205
Email: silvija@multitrans.lt
Scype: silvija_106


Atstovas Maskvoje ir Sankt Peterburge

Alexander Dementyev

Tel. į Maskvą: +7 916 278 8425
Tel. į Sankt Peterburgo: +7 911 751 7110
Email: ad@multitrans.net
Skype: adementyev_multitrans